3-værelses Rækkehus på 95 m² i Jelling
Haverne 22, 7300 Jelling
Velkommen til Haverne i Jelling.
I denne treværelses bolig får du:
- To gode værelser
- Entre/ bryggers med vaskemaskine & tørretumbler
- Stort dejligt køkken i åben forbindelse med stue
- Hvide elementer i køkken og bad med hvide greb
- Indbyggede skabe i værelser
- Lækkert badeværelse
- Dejligt lysindfald
- Alt i hårde hvidevarer
- Gulvvarme i hele boligen
- Eget skur og terrasse
Boligerne opvarmes med fjernvarme. Alt forbrug afregnes direkte med forsyningsværkerne.
Lejevilkår:
- Det er tilladt at holde 1 stk. hund på max 35 kg eller under 40 cm i højden (med forbehold). Katte er ikke tilladt.
- Det er ikke muligt at leje boligen, hvis du er registreret i RKI.
- Det er ikke tilladt at anvende boligen som bofællesskab eller delebolig blandt venner.
* Bemærk at billederne ikke nødvendigvis er taget af/fra den pågældende bolig, og at udsigt m.v. derfor kan variere.
Området
Haverne i Jelling består af 57 attraktive etplansboliger på henholdsvis 80, 95 og 105 kvadratmeter. De 57 rækkehuse er bygget i kvalitets materialer og byggeriet fremstår moderne, lyst og indbydende.
Boligerne er placeret i skønne Jelling, lidt udenfor Vejle. Jelling har meget at byde på for både familier, enlige og par. Der er ikke langt til skoler, offentlig transport og indkøb. Boligerne er placeret ud til et stisystem, der forbinder boligerne med sø og natur.
Er man golf interesseret ligger Jelling Golfklub tæt på boligerne, så kan man nemt forene fritidsinteresser med det daglige liv.